Referenčne inštitucije - opravljena predavanja

ŠOLE 

OŠ Antona Trstenjaka Negova – ga. Slavica Trstenjak

OŠ Idrija – ga. Ivica Vončina

OŠ Dramlje – ga. Vesna Reihss Cingl

OŠ Staneta Žagarja Lipnica – ga. Katja Nastran

OŠ Šempeter v Savinjski dolini – g. Uroš Vidmajer

OŠ Ivana Tavčarja Gorenja vas – Izidor Selak, ravnatelj

OŠ Gornja Radgona – g. Dejan Kokol

OŠ Bakovci – ga. Jožica Lukač, ga. Ingrid Fiala Škarabot

OŠ Fram – ga. Ema Maver, ga. Tanja Ajd, ga. Simona Škrbič Ogorevc

OŠ Cirkulane – ga. Suzana Petek

OŠ Sveti Jurij ob Ščavnici – g. Marko Kraner

Gimnazija Franca Miklošiča Ljutomer – g. Zvonko Kustec

Srednja šola za oblikovanje Maribor – ga. Mojca Gornik Brodnjak

Gimnazija Slovenska Bistrica – ga. Mojca Vrečko

OŠ Knežak – ga. Alenka Biščak

OŠ Lava – g. Igor Krstič

OŠ Kanal – ga. Nevenka Skrt

OŠ Stročja vas – ga. Mateja Leskovar Polanič

OŠ Cerkvenjak – ga. Jasna Lipovž

OŠ Sevnica – ga. Mirjana Jelančič

OŠ Planina pri Sevnici – ga. Matejka Zendzianowsky

OŠ Tržišče – ga. Zvonka Mrgole

OŠ Trebnje – ga. Rado Kostrevc

OŠ Ivana Cankarja Vrhnika – ga. Majda Fortuna Gregorčič

OŠ Gorica Velenje – ga. Marjana Verdnik

OŠ Slava Klavore Maribor -ga. Silvija Ošlovnik

OŠ Dravinja – ga. Katja Holobar

OŠ Mozirje – ga. Silva Dešman

OŠ Gornja Radgona – g. Dušan Zagorc

OŠ Železniki – g. Franc Rant

OŠ Toma Brejca Kamnik – ga. Mojca Rode Škrjanc

OŠ Apače – ga. Davorina Giorgutti

OŠ Hajdina – ga. Vesna Mesarič Lorber

Oš Raka – ga. Milvana Bizjan

OŠ Prevole – ga. Marija Breceljnik

OŠ Kebelj – ga. Tatjana Hren Dizdarević

Dvojezična OŠ 1 Lendava – ga. Zita Lebar Nedelko

Srednja zdravstvena šola Celje – ga. Karmen Pavrič Konušek, ga. Polonca Kačičnik

Kmetijska šola Grm in biotehniška gimnazija – ga. Alenka Prem

Srednja zdravstvena in kemijska šola Novo mesto – ga. Barbara Stopar

Srednja poklicna in strokovna šola Bežigrad – ga. Maja Hartman

Dijaški dom Vič – ga. Branka Maher

OŠ Slivnica pri Celju – Judita Leskovšek Andrič

Prva osnovna šola Slovenj Gradec – ga. Veronika Gosak Krebs

Vrte Jarše – ga. Ajda Bivic

 

ZVEZE PRIJATELJEV MLADINE:

Zveza prijateljev mladine Maribor – g. Jože Velec

Društvo prijateljev mladine Šentjur – Albina Karmuzel

Zveza prijateljev mladine Slovenske Konjice

 

FAKULTETE:

B2 – Lidija Weis

Alma Mater Europaea (Maribor) – g. Alen Pavlec

Medicinska fakulteta v Mariboru

Društvo Serotonin – Medicinska fakulteta v Mariboru – ga. Ajda Novak

Ekonomska fakulteta v Ljubljani – g. Miha Jurečič

Ekonomska fakulteta v Mariboru – ga. Nataša Dreu

 

KNJIŽNICE:

Knjižnica Pavla Golie Trebnje- ga. Simona Pavc, ga. Simona Lužar

Knjižnica Mirana Jarca Novo mesto – ga. Bojana Medle

Knjižnica Izola – g. Jan Bednarik

Knjižnica Medvode – ga. Anja Pfeifer

Knjižnica Kozina – ga. Patricija Dodič

Knjižnica Reči Ljubljana – g. Jošt Derlink

Knjižnica Prebold – ga. Lea Felicijan

Knjižnica Hrastnik

 

LJUDSKE UNIVERZE IN MEDGENERACIJSKI CENTRI

Ljudska univerza Ajdovščina – ga. Ksenja Sulič

UPI Ljudska univerza Žalec – ga. Petra Kačičnik Škof

Večgeneracijski center Pomurja – ga. Nina Stegmuller

Večgeneracijski center Posavje – ga. Mojca Pompe Stopar

Ljudska univerza Tržič – ga. Metka Kniflic

Ljudska Univerza Kočevje – ga. Majda Valda

Ljudska Univerza Jesenice

Večgeneracijski center Loška dolina – ga. Sanja Ivič

Medgeneracijski center Radlje ob Dravi

Univerza za 3. življenjsko obdobje Sevnica – Rihard Černigoj

MD Logaške Lipe Logatec – ga. Silva Krajnc

Razvojno izobraževalni center Novo mesto – ga. Anita Jakše, ga. Simona Tašič

 

MLADINSKI CENTRI in ŠTUDENTSKI KLUBI: 

Mladinski svet Ljutomer – ga. Nina Stegmuller

Mladinski informativni in kulturni klub Murska Sobota – g. Miha Lendvaj

Mladinski center Jesenice – g. David Došenovič

Mladinski center BIT Črnomelj – ga. Simona Tasič

Mladinski center Nova Gorica – ga. Romina Kerševan

Mladinski center Zagorje – g. Marko Pavlovič

Center Mladih Koper – g. Patrik Holz

Mladinski center Sevnica – ga. Mojca Švigelj

Mladinski center Aia Mengeš – ga. Blanka Tomšič

Študentski klub Kliše Litija – ga. Marisa Mrzel

Klub študentov Slovenska Bistrica – Lučka Goričan

Študentski klub Zakon Vrhnika 

Hiša mladih Ajdovščina – g. Matej Likar

 

ORGANIZACIJE, PODJETJA IN DRUGI ZAVODI

Socialna zbornica Slovenije – ga. Špela Batis

Zdravstveni dom Ljutomer – dr. Đorđe Šiškin

Gospodarska zbornica Slovenije – ga. Vanja Jotanović

Varstveno delovni center Saša Velenje – ga. Darija Lesnjak

Varstveno delovni center Murska Sobota – ga. Angela Benko Lang

Dom starejših občanov Gornja Radgona – g. Marjan Žula

Rdeči križ Koper – ga. Sabina Kramar Šporar

Združenje svojcev Humana Kranj – ga. Tatjana Gričar

Avantus Maribor – g. Matjan Cojhter

Ozara Sevnica – ga. Darinka Kozole

Ozara Zasavje – ga. Tjaša Gros

Center za socialno delo Tolmin – ga. Kristina Šturm Leban

Varna hiša Gorenjske – ga. Vilma 

Združenje Humana Kranj – ga. Tatjana Gričar

Šent Celje – ga. Alenka Gnilšek

Šent Nova Gorica – ga. Margerita Humar

Šent Škofja Loka – ga. Špela Podobnik 

Šent Trbovlje – ga. Rebeka Novak

ŠentLent Maribor – ga. Tadeja Kapun

Društvo Up – g. Robin Turk

Smeri – svetovanje, izobraževanje in razvoj, Ravne na Koroškem – ga. Ana Pavše

Turistično informacijski center Vuzenica – ga. Anja Vajde

Grad Sevnica – g. Rok Petančič

Planet GV – ADMA  – ga. Isabela Kovačič

 

HRVAŠKA 

Udruga O.A.Z.A – g. Filip Brničević, g. Goran Pejaković