Referenčne inštitucije - opravljena predavanja

ŠOLE 

OŠ Antona Trstenjaka Negova – ga. Slavica Trstenjak

OŠ Idrija – ga. Ivica Vončina

OŠ Dramlje – ga. Vesna Reihss Cingl

OŠ Staneta Žagarja Lipnica – ga. Katja Nastran

OŠ Šempeter v Savinjski dolini – g. Uroš Vidmajer

OŠ Ivana Tavčarja Gorenja vas – Izidor Selak, ravnatelj

OŠ Gornja Radgona – g. Dejan Kokol

OŠ Bakovci – ga. Jožica Lukač, ga. Ingrid Fiala Škarabot

OŠ Fram – ga. Ema Maver, ga. Tanja Ajd,ga. Simona Škrbič Ogorevc

OŠ Cirkulane – ga. Suzana Petek

OŠ Sveti Jurij ob Ščavnici – g. Marko Kraner

Srednja šola za oblikovanje Maribor – ga. Mojca Gornik Brodnjak

Gimnazija Slovenska Bistrica – ga. Mojca Vrečko

OŠ Knežak – ga. Alenka Biščak

OŠ Lava – g. Igor Krstič

OŠ Kanal – ga. Nevenka Skrt

OŠ Sevnica – ga. Mirjana Jelančič

OŠ Planina pri Sevnici – ga. Matejka Zendzianowsky

OŠ Tržišče – ga. Zvonka Mrgole

OŠ Trebnje – ga. Rado Kostrevc

OŠ Ivana Cankarja Vrhnika – ga. Majda Fortuna Gregorčič

OŠ Gorica Velenje – ga. Marjana Verdnik

OŠ Slava Klavore Maribor -ga. Silvija Ošlovnik

OŠ Dravinja – ga. Katja Holobar

OŠ Mozirje – ga. Silva Dešman

OŠ Gornja Radgona – g. Dušan Zagorc

OŠ Železniki- g. Franc Rant

OŠ Toma Brejca Kamnika – ga. Mojca Rode Škrjanc

OŠ Apače – ga. Davorina Giorgutti

OŠ Hajdina – ga. Vesna Mesarič Lorber

Oš Raka – ga. Milvana Bizjan

OŠ Prevole – ga. Marija Breceljnik

Dvojezična OŠ 1 Lendava – ga. Zita Lebar Nedelko

Srednja šola za oblikovanje Maribor – ga. Mojca Gornik Brodnjak

Srednja zdravstvena šola Celje – ga. Karmen Pavrič Konušek. ga. Polona Kačičnik

Gimnazija Slovenska Bistrica – ga. Mojca Vrečko

Kmetijska šola Grm in biotehniška gimnazija – ga. Alenka Prem

Srednja zdravstvena in kemijska šola Novo mesto – ga. Barbara Stopar

Srednja poklicna in strokovna šola Bežigrad – ga. Maja Hartman

OŠ Slivnica pri Celju – Judita Leskovšek Andrič

 

ZVEZE PRIJATELJEV MLADINE:

Zveza prijateljev mladine Maribor – g. Jože Velec

Društvo prijateljev mladine Šentjur – Albina Karmuzel

Zveza prijateljev mladine Slovenske Konjice

 

FAKULTETE:

B2 – Lidija Weis

Alma Mater Europaea (Maribor) – g. Alen Pavlec

Medicinska fakulteta v Mariboru

Društvo Serotonin – Medicinska fakulteta v Mariboru – ga. Ajda Novak

Ekonomska fakulteta v Ljubljani – g. Miha Jurečič

Ekonomska fakulteta v Mariboru – ga. Nataša Dreu

 

KNJIŽNICE:

Knjižnica Pavla Golie Trebnje- ga. Simona Pavc, ga. Simona Lužar

Knjižnica Mirana Jarca Novo mesto – ga. Bojana Medle

Knjižnica Reči Ljubljana – g. Jošt Derlink

Knjižnica Prebold – ga. Lea Felicijan

Knjižnica Hrastnik

 

LJUDSKE UNIVERZE IN MEDGENERACIJSKI CENTRI

UPI Ljudska univerza Žalec – ga. Petra Kačičnik Škof

Večgeneracijski center Pomurja – ga. Nina Stegmuller

Večgeneracijski center Posavje – ga. Mojca Pompe Stopar

Ljudska univerza Tržič – ga. Metka Kniflic

Ljudska Univerza Kočevje – ga. Majda Valda

Ljudska Univerza Jesenice

Večgeneracijski center Loška dolina – ga. Sanja Ivič

Medgeneracijski center Radlje ob Dravi

Univerza za 3. življenjsko obdobje Sevnica – Rihard Černigoj

MD Logaške Lipe Logatec – ga. Silva Krajnc

Razvojno izobraževalni center Novo mesto – ga. Anita Jakše, ga. Simona Tašič

 

MLADINSKI CENTRI in ŠTUDENTSKI KLUBI: 

Mladinski svet Ljutomer – ga. Nina Stegmuller

Mladinski center Jesenice – g. David Došenovič

Mladinski center BIT Črnomelj – ga. Simona Tasič

Mladinski center Nova Gorica – ga. Romina Kerševan

Mladinski center Zagorje – g. Marko Pavlovič

Center Mladih Koper – g. Patrik Holz

Mladinski center Sevnica – ga. Mojca Švigelj

Mladinski center Aia Mengeš – ga. Blanka Tomšič

Študentski klub Kliše Litija – ga. Marisa Mrzel

Klub študentov Slovenska Bistrica – Lučka Goričan

Študentski klub Zakon Vrhnika 

 

SOCIALNI CENTRI:

Rdeči križ Koper – ga. Sabina Kramar Šporar

Združenje svojcev Humana Kranj – ga. Tatjana Gričar

Avantus Maribor – ga. Monika Špes

Ozara Sevnica – ga. Darinka Kozole

Ozara Zasavje – ga. Tjaša Gros

Center za socialno delo Tolmin – ga. Rebeka Balažic Tonkli,  ga. Maja Cuder

Varna hiša Gorenjske – ga. Vilma 

Združenje Humana Kranj – ga. Tatjana Gričar

Šent Celje – ga. Alenka Gnilšek

Šent Nova Gorica – ga. Margerita Humar

Šent Škofja Loka – ga. Špela Podobnik 

Šent Trbovlje – ga. Rebeka Novak

ŠentLent Maribor – ga. Tadeja Kapun

Društvo Up – g. Robin Turk

 

OSTALI ZAVODI:

Gospodarska zbornica Slovenije – ga. Vanja Jotanović

Dom starejših občanov Gornja Radgona – g. Marjan Žula, 

TIC Vuzenica – ga. Anja Vajde

VDC Saša Velenje – ga. Darija Lesnjak

VDC Murska Sobota –

Grad Sevnica – g. Rok Petančič

Planet GV – ADMA  – ga. Isabela Kovačič

Picerija La Cantina – ga. Diana Hajdin 

 

HRVAŠKA 

Udruga O.A.Z.A – g. Filip Brničević, g. Goran Pejaković

Generic Cialis Soft Kamagra Jelly Generic Female Viagra Generic Viagra Super Active Generic Priligy Generic Cialis Professional Generic Levitra Red Viagra Generic Viagra Jelly Generic Levitra Soft Brand Viagra Generic Viagra Caps Kamagra Generic Cialis Daily Viagra Gold Kamagra Polo Cialis Black Generic Levitra Professional Super Kamagra Generic Cialis Super Active Kamagra Gold Generic Viagra With Dapoxetine Generic Levitra Oral Jelly Generic Viagra Generic Viagra Soft Generic Cialis Flavored Brand Cialis Generic Propecia Generic Levitra With Dapoxetine Kamagra Effervescent Kamagra Soft Brand Levitra Generic Viagra Professional Generic Cialis